Valodu izvēle
  • Latviešu valoda
  • Русский
  • English
Dzimšanas dienas
    Maijs
  • 02.05.Viktors Geraskins
  • 03.05.Kirils Solovjovs
  • 03.05.Kirills Šandarevskis
  • 05.05.Niks Aleksandrovs
  • 05.05.Džazs Fels
  • 09.05.Anna Belova
  • 09.05.Ritvars Puriņš
  • 09.05.Kristers Švābe
  • 10.05.Davids Korniljevs
  • 13.05.Bogdans Samoilovs
  • 13.05.Alina Prokofjeva
  • 18.05.Ivans Gerasimovs
  • 21.05.Vladislavs Burlačuks
  • 22.05.Henrijs Ivanovs
  • 23.05.Deniss Terlanovs
  • 23.05.Edgars Ivanovs
  • 23.05.Rejnis Kristers Laicans
  • 23.05.Sergejs Motiļs
  • 23.05.Nikita Skļarenko
  • 29.05.Mihails Kurusovs
  • 29.05.Daniels Alehno
Twitter
Video
Mūsu partnieri
U-10 :: Rezultāti
A-1 grupa
Kalendārs 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Punkti Vārti
1. JFC Skonto 1   1:2 2:5 4:0 4:0 4:1 6:0 4:0 4:0 18 75% 29:8
2. FS Metta/2004 2:1   1:2 1:0 2:0 4:0 6:0 6:0 2:1 21 88% 24:4
3. SK Super Nova 1 5:2 2:1   5:0 4:1 3:0 4:1 10:0 6:0 24 100% 39:5
4. FC Academ 0:4 0:1 0:5   1:4 1:1 3:3 4:1 1:5 5 21% 10:24
5. FK Dinamo Rīga 2 0:4 0:2 1:4 4:1   0:2 1:2 3:0 1:3 6 25% 10:18
6. JFC Skonto 3 1:4 0:4 0:3 1:1 2:0   1:6 4:2 1:2 7 29% 10:22
7. Rīgas FS 3 0:6 0:6 1:4 3:3 2:1 6:1   7:2 1:0 13 54% 20:23
8. Šitika FS 2 0:4 0:6 0:10 1:4 0:3 2:4 2:7   1:4 0 0% 6:42
9. Fariona FK 0:4 1:2 0:6 5:1 3:1 2:1 0:1 4:1   12 50% 15:17
A-2 grupa
Kalendārs 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Punkti Vārti
1. JDFS Alberts 2   1:4 2:3 2:6 0:5 2:6 0:1 6:1 6:1 6 25% 19:27
2. Šitika FS 1 4:1   2:2 1:6 4:2 3:1 8:2 2:3 7:0 16 67% 31:17
3. SK Babīte 3:2 2:2   0:3 4:3 2:3 6:0 7:3 3:4 13 54% 27:20
4. FS Metta/Rīga 6:2 6:1 3:0   5:1 3:2 9:0 10:1 8:0 24 100% 50:7
5. SK Super Nova 2 5:0 2:4 3:4 1:5   2:2 7:1 0:1 1:3 7 29% 21:20
6. JFC Skonto 2 6:2 1:3 3:2 2:3 2:2   2:1 3:2 11:0 16 67% 30:15
7. FK Dinamo Rīga 1 1:0 2:8 0:6 0:9 1:7 1:2   1:1 5:0 7 29% 11:33
8. LBFK Daugava 1:6 3:2 3:7 1:10 1:0 2:3 1:1   7:0 10 42% 19:29
9. Rīgas FS 4 1:6 0:7 4:3 0:8 3:1 0:11 0:5 0:7   6 25% 8:48
B-1 grupa
Kalendārs 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Punkti Vārti
1. JDFS Alberts 2   1:3 2:7 0:8 3:4 4:2   3 20% 10:24
2. SK Super Nova 2005 3:1     3:8 2:5 2:0 1:5 6 40% 11:19
3. FK Baltika 1 7:2       3:3 7:0   7 78% 17:5
4. FK Dinamo Rīga 3 8:0 8:3     7:0 10:0   12 100% 33:3
5. FS Metta 4:3 5:2 3:3 0:7   9:0 3:2 13 72% 24:17
6. SK Imanta 2:4 0:2 0:7 0:10 0:9     0 0% 2:32
7. Corona Borealis   5:1     2:3     3 50% 7:4
B-2 grupa
Kalendārs 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Punkti Vārti
1. JDFS Alberts 3   3:0 3:5   5:1   4:3 3:7 9 60% 18:16
2. SK Super Nova 2004 0:3   2:6   3:2 8:1 3:5 0:10 6 33% 16:27
3. AFA/FK Baltika 2 5:3 6:2   5:3 4:3 5:0 2:2 4:5 16 76% 31:18
4. FK Dinamo Rīga 5     3:5   0:7     0:6 0 0% 3:18
5. Šitika FS 3 1:5 2:3 3:4 7:0   1:2 1:2 2:3 3 14% 17:19
6. LBFK Daugava 2   1:8 0:5   2:1       3 33% 3:14
7. Garkalne 3:4 5:3 2:2   2:1     2:2 8 53% 14:12
8. FK Daugava 7:3 10:0 5:4 6:0 3:2   2:2   16 89% 33:11

 

Notikumi

20, 21, 28.05.2017
Ozolnieku sporta centrs

Kategorijas



Genādija Šitika futbola skola aicina uz futbola nodarbībām sākuma grupā 2010/2011 un 2009.gadā dzimušos zēnus un meitenes. Tā pat būsim priecīgi redzēt 2008.-2004.gadā dzimušos zēnus. Informācija pa tālruni: +37128801813 (Jurijs Pavlovskis)
Kontakti

ŠITIKA FUTBOLA SKOLA
Adrese: Rīga, Augšiela 1
Tālrunis: 28801813
Faksa nr.: 67246509
E-pasts: jurij.pavlovskij@fcsfs.lv
www.fcsfs.lv